Yhteystiedot

Viestintä ja markkinointi

Jenni Valpio

Jenni Valpio

markkinointi- ja viestintäpäällikkö
mediayhteydet, mainonta ja tapahtumat
jenni.valpio@intokustannus.fi
044 063 6393
Riikka Kämppi

Riikka Kämppi

mediayhteydet: Risto Isomäki, Denise Rudberg, Arne Dahl, Heine Bakkeid, Tarja Halonen, Katri Merikallio, Lauri Nurmi
riikka.kamppi@intokustannus.fi
040 572 9733
Camilla Gabrielsson

Camilla Gabrielsson

e- ja äänikirjakustantaja
digimarkkinoinnin koordinaattori
camilla.gabrielsson@intokustannus.fi
045 668 2223
Emmi-Julia Lepistö

Emmi-Julia Lepistö

markkinointiassistentti
emmi-julia.lepisto@intokustannus.fi
040 913 5292

Myynti

Janni Saarikko

Janni Saarikko

myyntikoordinaattori
janni.saarikko@intokustannus.fi
050 448 1627
Sami Koivuniemi

Sami Koivuniemi

myyntipäällikkö, kirjakaupat ja kirjastot
sami.koivuniemi@intokustannus.fi
040 584 6932
Jukka Varis

Jukka Varis

web-kehittäjä, laskutus, e-kirjat
jukka.varis@intokustannus.fi
045 356 3407

Kirjatuotanto

Jaana Airaksinen

Jaana Airaksinen

kustantaja, toimitusjohtaja, käsikirjoitukset
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495
Milla Karppinen

Milla Karppinen

kustannuspäällikkö.
kaunokirjallisuus, käsikirjoitukset, foreign rights
milla.karppinen@intokustannus.fi
050 551 3310
Tatu Matilainen

Tatu Matilainen

kustannuspäällikkö (lomalla)
 tietokirjallisuus
Mika Rönkkö

Mika Rönkkö

kustantaja (lomalla 31.12.2020 asti)
mika.ronkko@intokustannus.fi
050 436 2170

Arvostelukappaleita voit tilata täyttämällä tämän lomakkeen.

Into Kustannus Oy
Kalevankatu 43
00180 HELSINKI
Y-tunnus: 2122332-6

Laskutus:

Verkkolaskuosoite: TE003721223326
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj, välittäjätunnus 003701011385

PDF-muotoiset laskut sähkopostitse: info@f-tili.fi

Osoite paperilaskuille:
Into Kustannus Oy
c/o F-Tili Oy
Vellamonkatu 30 B
00550 HELSINKI

Myyntitiedustelut: myynti@intokustannus.fi, Asiakaspalvelu (vain verkkokaupan tilausasiat): 040 179 5297
Medialle: Katso yhteystiedot tältä sivulta.
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): Katso lisätietoja tältä sivulta.
Le Monde diplomatique & Novaja Gazeta: myynti@mondediplo.fi, puh. 040 179 5297

Into sosiaalisessa mediassa:
Facebook
Twitterissä
Instagramissa

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Sinulle on kirjoja.

X