Yhteystiedot

Viestintä ja markkinointi

Jaana Airaksinen

Jaana Airaksinen

kustantaja
myös yhteistyö- ja tilauskirjat
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495
Maria Rossi

Maria Rossi

markkinointipäällikkö
maria.rossi@intokustannus.fi
040 084 6087
Jenny Rostain

Jenny Rostain

viestintäpäällikkö
jenny.rostain@intokustannus.fi
044 493 6816
Josefine Janhonen

Josefine Janhonen

viestinnän asiantuntija
mediayhteydet
josefine.janhonen@intokustannus.fi
044 493 4409
Saaga Kaján

Saaga Kaján

markkinointikoordinaattori
saaga.kajan@intokustannus.fi
050 5755549

Myynti

Toni Herold

Toni Herold

myyntipäällikkö
toni.herold@intokustannus.fi
040 054 5551

Jukka Varis

Jukka Varis

web-kehittäjä
laskutus, e-kirjat
jukka.varis@intokustannus.fi
045 356 3407

Kaisa Koskinen

Kaisa Koskinen

myyntipäällikkö, e- ja äänikirjat
kaisa.koskinen@intokustannus.fi
044 583 0115

Janni Saarikko

Janni Saarikko

myyntikoordinaattori
janni.saarikko@intokustannus.fi
050 448 1627
(vanhempainvapaalla)

Kirjatuotanto

Milla Karppinen

Milla Karppinen

kustannuspäällikkö
kaunokirjallisuus, foreign rights
milla.karppinen@intokustannus.fi
050 551 3310

Satu Laatikainen

Satu Laatikainen

kustannuspäällikkö
kotimainen tietokirjallisuus
satu.laatikainen@intokustannus.fi
044 491 5462

Laura Kalmukoski

Laura Kalmukoski

kustannustoimittaja, äänikirjatuottaja
laura.kalmukoski@intokustannus.fi
044 493 4907

Sirja Kunelius

Sirja Kunelius

kustannustoimittaja
sirja.kunelius@intokustannus.fi
044 4936817

Noora Laine

Noora Laine

graafikko
noora.laine@intokustannus.fi
050 517 8972

Arvostelukappaleita voit tilata täyttämällä tämän lomakkeen.

Into Kustannus Oy
Kalevankatu 43
00180 HELSINKI
Y-tunnus: 2122332-6

Laskutus:

Verkkolaskuosoite: 003721223326
Verkkolaskuoperaattori: Open Text Oy, välittäjätunnus 003708599126

PDF-muotoiset laskut sähkopostitse: Fennoa.fi.P.148470-8@docinbound.com

Osoite paperilaskuille:
Into Kustannus Oy
PL 55395
01051 LASKUT

Myyntitiedustelut: ota ensisijaisesti yhteyttä sähköpostilla myynti@intokustannus.fi. Verkkokaupan tilausasioissa voit soittaa maanantaisin 040 179 5297

Medialle: Katso yhteystiedot tältä sivulta.
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): Katso lisätietoja tältä sivulta.

Into sosiaalisessa mediassa:
Facebook
Twitterissä
Instagramissa

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Sinulle on kirjoja.

0
    0
    Ostoskorisi
    Ostoskorisi on tyhjäPalaa kauppaan