Yhteystiedot

Viestintä ja markkinointi

Riikka Kämppi

Riikka Kämppi

markkinointi- ja viestintäpäällikkö, mediayhteydet, painettu mainonta
riikka.kamppi@intokustannus.fi
040 572 9733
Mimmi Saarinen

Mimmi Saarinen

markkinointikoordinaattori
sosiaalinen media, digimarkkinointi
mimmi.saarinen@intokustannus.fi
040 509 5181
Josefine Janhonen

Josefine Janhonen

viestinnän asiantuntija
josefina.janhonen@intokustannus.fi
040 716 9150
Camilla Gabrielsson

Camilla Gabrielsson

e- ja äänikirjakustantaja
markkinoinnin ja myynnin johtaja
camilla.gabrielsson@intokustannus.fi
045 668 2223
Noora Laine

Noora Laine

Graafikko
noora.laine@intokustannus.fi
050 517 8972

Myynti

Toni Herold

Toni Herold

myyntipäällikkö
toni.herold@intokustannus.fi
040 054 5551
Jukka Varis

Jukka Varis

web-kehittäjä, laskutus, e-kirjat
jukka.varis@intokustannus.fi
045 356 3407
Janni Saarikko

Janni Saarikko

myyntikoordinaattori
janni.saarikko@intokustannus.fi
050 448 1627
(vanhempainvapaalla)

Kirjatuotanto

Jaana Airaksinen

Jaana Airaksinen

kustantaja, toimitusjohtaja, käsikirjoitukset
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495
Milla Karppinen

Milla Karppinen

kustannuspäällikkö.
kaunokirjallisuus, käsikirjoitukset, foreign rights
milla.karppinen@intokustannus.fi
050 551 3310
Satu Laatikainen

Satu Laatikainen

kustannuspäällikkö
kotimainen tietokirjallisuus
satu.laatikainen@intokustannus.fi
044 491 5462
Laura Kalmukoski

Laura Kalmukoski

kirjallinen tuottaja
laura.kalmukoski@intokustannus.fi
044 493 4907

Arvostelukappaleita voit tilata täyttämällä tämän lomakkeen.

Into Kustannus Oy
Kalevankatu 43
00180 HELSINKI
Y-tunnus: 2122332-6

Laskutus:

Verkkolaskuosoite: 003721223326
Verkkolaskuoperaattori: Open Text Oy, välittäjätunnus 003708599126

PDF-muotoiset laskut sähkopostitse: Fennoa.fi.P.148470-8@docinbound.com

Osoite paperilaskuille:
Into Kustannus Oy
PL 55395
01051 LASKUT

Myyntitiedustelut: myynti@intokustannus.fi, Asiakaspalvelu (vain verkkokaupan tilausasiat): 040 179 5297

Medialle: Katso yhteystiedot tältä sivulta.
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): Katso lisätietoja tältä sivulta.

Into sosiaalisessa mediassa:
Facebook
Twitterissä
Instagramissa

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Sinulle on kirjoja.

X