Yhteystiedot

Into Kustannus Oy
Kalevankatu 43
00180 HELSINKI
Y-tunnus: 2122332-6

Laskutus:

Verkkolaskuosoite: TE003721223326
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj, välittäjätunnus 003701011385

PDF-muotoiset laskut sähkopostitse: info@f-tili.fi

Osoite paperilaskuille:
Into Kustannus Oy
c/o F-Tili Oy
Vellamonkatu 30 B
00550 HELSINKI

Myyntitiedustelut: myynti@intokustannus.fi, Asiakaspalvelu (vain verkkokaupan tilausasiat): 040 179 5297
Medialle: Katso yhteystiedot tältä sivulta.
Käsikirjoitukset (rtf- tai pdf-muodossa): Katso lisätietoja tältä sivulta.
Le Monde diplomatique & Novaja Gazeta: myynti@mondediplo.fi, puh. 040 179 5297

Into sosiaalisessa mediassa:
Facebook
Twitterissä
Instagramissa

Lataa Into Kustannuksen logo:
EPS-muodossa
TIFF-muodossa

Viestintä ja markkinointi

Mika Rönkkö

Mika Rönkkö

viestintä ja markkinointi, kustantaja
mika.ronkko@intokustannus.fi
050 436 2170
Camilla Gabrielsson

Camilla Gabrielsson

markkinointi- ja viestintäkoordinaattori
digimarkkinointi, sosiaalinen media, e- ja äänikirjat
camilla.gabrielsson@intokustannus.fi
045 668 2223
Jenni Valpio

Jenni Valpio

markkinointikoordinaattori
mainonta ja tapahtumat
jenni.valpio@intokustannus.fi
044 063 6393

Myynti

Janni Saarikko

Janni Saarikko

myyntikoordinaattori
janni.saarikko@intokustannus.fi
050 448 1627
Sami Koivuniemi

Sami Koivuniemi

myyntipäällikkö, kirjakaupat ja kirjastot
sami.koivuniemi@intokustannus.fi
040 584 6932
Jukka Varis

Jukka Varis

web-kehittäjä, laskutus, e-kirjat
jukka.varis@intokustannus.fi
045 356 3407

Kirjatuotanto

Jaana Airaksinen

Jaana Airaksinen

kustantaja, toimitusjohtaja, käsikirjoitukset
jaana.airaksinen@intokustannus.fi
045 633 4495
Ulla Asantila

Ulla Asantila

kustannuspäällikkö.
kaunokirjallisuus, käsikirjoitukset, e-kirjat, foreign rights
ulla.asantila@intokustannus.fi
050 341 6641
Milla Karppinen

Milla Karppinen

Kustannuspäällikkö.
kaunokirjallisuus, käsikirjoitukset, e-kirjat, foreign rights
milla.karppinen@intokustannus.fi
Äitiyslomalla.
Tatu Matilainen

Tatu Matilainen

kustannuspäällikkö
 tietokirjallisuus
tatu.matilainen@intokustannus.fi
040 746 2617

Sinulle on kirjoja.

X